Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurudvegen / Gamle Bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.09.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Kurudvegen / Gamle Bæreiavegen
  • Beskrivelse: Krysset Kurudvegen / Gamle Bæreiavegen. Det er tett med busker, farlig kryss. Ingen oversikt
    Kurudvegen / Gamle Bæreiavegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vi har kontaktet grunneier og henstilt til at det ryddes i vegetasjonen i krysset. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle