Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brødbølvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 02.09.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Brødbølvegen
  • Beskrivelse: Mangler gatelys fra mobekksvingen til mellomgardskrysset på Brødbøl etter tordenværet forrige uke.
    Brødbølvegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle