Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.09.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sidselrudstien
  • Beskrivelse: 3 av 4 gatelys er mørke innerst i Sidselrudstien. Dette har blitt gitt beskjed om i lang tid og svaret har vært at feilen ligger hos Eidsiva, men de må vente med å grave til telen har gått. Håper det lar seg ordne før telen er tilbake.
    Sidselrudstien
  • Svar: Hei Innerst i Sidselrudstien er det foretatt en del feilsøking. Det er en eller annen kabelfeil her. En periode kom lyset tilbake, derfor ble det ikke foretatt noe oppgraving. Så er det blitt mørkt igjen og vært det en god stund. Det er nå tatt kontakt med Laje entreprenør for oppgraving slik at dette blir i orden før det blir tele i bakken. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle