Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.08.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Stasjonsvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Hei. Nye lamper montert i sommer, men de er mørke. Ser at det også er mørkt i Brandvalvegen og Eenvegen. Fint om dette kan fikses snart; Høstmørket siger inn over oss.
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei Det har pågått utskifting av stolper, luftstrekk og armatur for veglyset i Roverud sentrum nå i høst. Det er også montert opp flere strømskap for montering av strømmålere. I forbindelse med omkoblinger for dette som Eidsiva Nett AS skulle utføre så har det dessverre gått for lang tid før de har fått gjort dette. Derfor har veglys vært mørkt en tid. Vi beklager dette. Men alt skal lyse fra uke 36. Mvh Næring og miljø.
Se 20 siste saker eller alle