Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ekornvegen 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ekornvegen 1
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys
    Ekornvegen 1
  • Svar: Hei Dette er meldt til Laje entreprenør. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle