Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien 38

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.08.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Eventyrstien 38
  • Beskrivelse: Her i Eventyrstien har vi bare gatelys i første det av gata. Skikkelig mørkt her innerst nå om kveldene
    Eventyrstien 38
  • Svar: Hei Dette er varslet til Laje entreprenør. De har vært og feilsøkt i området. Eventyrstien har samme tenning som Smørbukkvegen og her er det funnet en jordfeil. Jordfeilbryter har slått ut. De har nå fått dette inn igjen og det skal lyse nå. Dersom det viser seg at det blir mørkt igjen, må anlegget deles opp med noen omkoblinger for å finne ut om det kan være flere feilkilder. Det er i tillegg skiftet noen pærer. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle