Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.08.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vollgata 10
  • Beskrivelse: Gatelysene i vollgata ved Aamodtgården fungere ikke.
    Vollgata 10
  • Svar: Hei Det arbeides med bygging av nytt veglys i Øvrebyen. Dette har pågått over lengre tid og sammen med andre kabeletater. Med utskifting av stolper og omkoblinger har vi en utfordring i å opprettholde eks. veglys. Vi har nå montert opp flere armaturer provisorisk for at det skal opprettholdes et noenlunde brukbart veglys. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle