Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Smørbukkvegen 13

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Smørbukkvegen 13
  • Beskrivelse: Jeg vil klage på manglende gatelys! Det er jo mørkere om kvelden nå, enn når snøen har kommet. Hvorfor er det helt stupmørkt over hele Vangen området? Veldig ukoselig å gå ute om kvelden alene og man ser ikke hvor en setter foten. Vi er veldig mange som bor her som har hunder og går kveldstur etter mørkets frembrudd! Skal ikke være sånn når en bor i en by!! Og trenge lommelykt eller hodelykt når en ikke skal gå i skogen.
    Smørbukkvegen 13
  • Svar: Hei Dette er meldt til Laje entreprenør. Årsaken til at veglyet er mørkt i Smørbukkvegen viser seg å være en jordfeil i en privat bolig. Eidsiva Nett AS har varslet beboerne om at de har 30 dager på å utbedre feilen. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle