Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hofoss

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.08.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Hofoss
  • Beskrivelse: Det har vært mørkt noen dager nå. Veien brukes daglig til skoleskyss, når skolen starter igjen
    Hofoss
  • Svar: Hei Dette er meldt til Laje entreprenør. Veglyset på Hofoss skal være utbedret pr. dato. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle