Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Myggliveien 33

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.08.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Myggliveien 33
  • Beskrivelse: Mangler lys i lyktene i Myggliveien på Roverud. Fra Myrulla barnehage til Kronbergveien. Ønsker lys da det snart er skolestart!!
    Myggliveien 33
  • Svar: Hei Det arbeides med utskifting av veglysarmatur og luftstrekk rundt om på Roverud for tiden. Det monteres også opp nye strømskap hvor det skal innstalleres strømmålere for veglyset, Dette etter krav fra Eidsiva. Her venter vi på at Eidsiva skal få gjort nødvendige omkoblinger ifbm. montering av strømskap. Dette er årsaken til at det er mørkt veglys I et område her nå. Vi håper å få dette i orden så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle