Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen 13-15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.08.2011
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Toresheimvegen 13-15
  • Beskrivelse: Det har manglet lys i 1 punkt siden ettervinteren.
    Toresheimvegen 13-15
  • Svar: Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle