Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

kirkebakken.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.06.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: kirkebakken.
  • Beskrivelse: gatelys stolpe som det ikke er lys i. det er rett over mine portstolper.
    kirkebakken.
  • Svar: Hei Dette er meldt til Laje entreprenør. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle