Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kirkestredet 5

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.06.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kirkestredet 5
  • Beskrivelse: Vi har fått ny stolpe og ny armatur.men det lyser ikke. Det glødet første dagen etter det har det vært mørkt.
    Kirkestredet 5
  • Svar: Hei Dette er meldt til Laje entreprenør. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle