Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.05.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Lkkegata 24
  • Beskrivelse: Ja, så er det mørkt i gata her igjen. Ikke så trivelig det. Fint om vi får lyset tilbake
    Lkkegata 24
  • Svar: Hei Dette er meldt til Laje entreprenør. Vi må foreta en «oppsamling av mørke pærer» før vi foretar utbedreing på den lyse tiden av året. Men vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle