Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storvænna/Bogerkroken

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.04.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Storvænna/Bogerkroken
  • Beskrivelse: Et veiskilt står på skakke og skjemmer ut nabolaget. Ble slik i høst etter at Veflen gravde grøfter for fiberkabel på vegne av Eidsiva Energi. Veflen bør forlate stedet slik det var før de gravde, eller komme nå og rydde opp etter seg!
    Storvænna/Bogerkroken
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle