Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen 26 B

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Lerkevegen 26 B
  • Beskrivelse: Hei. Nå har gatelysene mellom Vennersberg skole, og bort til innkjøringa til Joker Vennersberg, vært ute av drift i ca. en uke. I tillegg er gatelysene bak skolen, og mot Løvsangervegen, ute av drift. Det er rett og slett litt skummelt å lufte bikkja nå om kveldene. Håper dere kan fikse det snart. Med vennlig hilsen Eva Tverrå
    Lerkevegen 26 B
  • Svar: Hei Vi beklager at noe veglys er mørkt her enda. Det har vært kabelfeil på minst to steder i området. Laje har foretatt feilsøking. Mens det har vært foretatt feilsøking er strøm slått av. Det ville vært forbundet med fare å ha på strøm på nettet. En feil er funnet og rettet opp. Noe skal lyse nå. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle