Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rugdevegen 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Rugdevegen 11
  • Beskrivelse: Gatelyset lyser ikke ved Rugdev 11
    Rugdevegen 11
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle