Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bokfinkvegen
  • Beskrivelse: Det mangler gatelys hele vegen fra Bokfinkvegen 11 og helt frem til Løvsangervegen forbi Vennersberg Skole så det føles utrygt å gå der etter mørkets frembrudd
    Bokfinkvegen
  • Svar: Hei Vi beklager at noe veglys er mørkt her enda. Det har vært kabelfeil på minst to steder i området. Laje har foretatt feilsøking. Mens det har vært foretatt feilsøking er strøm slått av. Det ville vært forbundet med fare å ha på strøm på nettet. En feil er funnet og rettet opp. Noe skal lyse nå, i Bokfinkvegen og i Tiurvegen. I ei mast ved Tiurvegen har kablene brent opp. Dette vil forsøkt rettet opp på mandag 25.03. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle