Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hele Langeland

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Hele Langeland
  • Beskrivelse: Det ser ut for at hver gang deg regner litt krafig så mister vi gatelyset. I ettermidda tente ikke gatelyset i Bekkefaret hvor jeg bor. Ser ikke noe lys nedover resten av området heller.
    Hele Langeland
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle