Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Orreveien/Tiurveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Orreveien/Tiurveien
  • Beskrivelse: Vil at vi får tilbake gatelyset så fort som mulig. Veldig mørt, går mye turer med våre hunder. På forhold takk for hjelpen Mvh Siv Lien
    Orreveien/Tiurveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle