Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bekkefaret 38

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bekkefaret 38
  • Beskrivelse: 3 stk gatelys i samme veg slukket natt til søn 17/3. Gatelys på "hele" Langeland lyste hele søndagen (i dagslys). Tydelig at "noe" har skjedd.
    Bekkefaret 38
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle