Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen 23

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.03.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Toresheimvegen 23
  • Beskrivelse: Et gatelys har vært ute av drift ene tid.
    Toresheimvegen 23
  • Svar: Hei Kongsvinger kommune har ikke overtatt veglyset i Guldbrand Andersens veg enda. Vi ber Dem henvende Dem til utbygger, Nordbohus, e-post: Per.Gunnar.Gjermshus@nordbohus.no Mvh Næring og miljø Beklager...dette ble feil melding. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle