Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røgdenvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.02.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Røgdenvegen
  • Beskrivelse: Laje fiksa endelig lysa som har vært borte i hvertfall 3 uker på torsdag,men dagen etterpå altså fredag kveld var det like mørkt igjen
    Røgdenvegen
  • Svar: Hei Her er det oppdaget en feil på linja (EX-kabel). Laje vil forsøke og dele opp noe i dag i håp om å få inn noe av veglysanlegget. Noe mer må gjøres senere. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle