Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

røgdenvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.02.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: røgdenvegen
  • Beskrivelse: hvertfall 3 uka uten gatelys i store deler av røgdenvegen
    røgdenvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi beklager at det har tatt noe tid. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle