Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Møllevegen Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.02.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Møllevegen Austmarka
  • Beskrivelse: Mellom Austmarka kirke og Joker butikken. Gatelysene blinker hele tida.
    Møllevegen Austmarka
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle