Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gaukåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.02.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gaukåsvegen
  • Beskrivelse: 4 av 4 gatelys i Gaukåsvegen lyser ikke. Hele veien forbi bilforretningen og til bommen ved Holtbekken er mørklagt. Uheldig da det denne tiden tidvis er glatt både for fotgjengere og biltrafikk.
    Gaukåsvegen
  • Svar: Hei Årsaken til at det er mørkt veglys i Gaukåsvegen (og flere veger) er at det er kjørt ned og smadret et strømskap ved søndre rundkjøringen på Rasta. Dette er et strømskap tilhørende Statens vegvesen. Statens vegvesen arbeider med å få opp et nytt strømskap. Det er mottatt melding om at de håper å få opp et nytt skap og veglyset på igjen i løpet av uke 7. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle