Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brattfossvegen 33

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.01.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Brattfossvegen 33
  • Beskrivelse: Gatelys vært borte i flere dager
    Brattfossvegen 33
  • Svar: Hei Melding videreformidles til Laje Entreprenør AS. Det er å anta at dette gjelder mørkt veglys langs FV205 på Hofoss? Vi håper i såfall å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle