Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sagåvegen 14, 2224 Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sagåvegen 14, 2224 Austmarka
  • Beskrivelse: Defekt gatelys utenfor garasjen til bolig nr 14. Dette er i en sving blir brukt som skolevei.
    Sagåvegen 14, 2224 Austmarka
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbederet dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle