Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen 106

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Utsiktsvegen 106
  • Beskrivelse: Hei Her må det skiftes pære. Har vært mørkt i lang tid nå!
    Utsiktsvegen 106
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Dette skal ha blitt utbedret 18.01.2019. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle