Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Winsnesgaten

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.01.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Winsnesgaten
  • Beskrivelse: To lamper utenfor blokkene i nr 4-10 i Winsnesgata er mørke
    Winsnesgaten
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Dette skal ha blitt utbedret 15.01.2019. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle