Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.01.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Holtvegen
  • Beskrivelse: Skilt som er kjørt ned og står på skjevt.
    Holtvegen
  • Svar: Hei, Beklager at din henvendelse ikke har blitt besvart, men grunnet interne organisasjonsendringer har vi hatt utfordringer med tilgang til systemet for å svare ut saker. Dette er nå i orden. Vi noterer oss saken og vil kjøre en oppsamlingsrunde med skilt i løpet av 2019. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle