Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Gundahls veg 9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.01.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dr. Gundahls veg 9
  • Beskrivelse: Gatelys nr to fra krysset mellom Øvre Langelandsveg og Dr. Gundahlsveg veg har gått. I tillegg er fotgjengerfeltet over Dr Gundahlsveg veg ikke belyst.
    Dr. Gundahls veg 9
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle