Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.01.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vardåsvegen
  • Beskrivelse: Gatelysene har vært ute av funksjon noen dager. Er dette en fylkesveg, slik at fylket er rett instans? Ferdes en del skolebarn her, og det er den mørke årstiden....
    Vardåsvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Dette skal ha blitt utbedret 04.01.2019. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle