Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bekkefaret/Øvre Langelandsveg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 04.01.2019
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Bekkefaret/Øvre Langelandsveg
  • Beskrivelse: Uoversiktlig kryss. Når man skal kjøre fra Bekkefaret og ut i Øvre Langelandsveg så må man nesten ut i krysset for å se om det kommer biler fra venstre. Busker/hekk langs Øvre Langelandsveg må klippes/beskjæres for å bedre sikten.
    Bekkefaret/Øvre Langelandsveg
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle