Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata 29

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.01.2019
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nygata 29
  • Beskrivelse: Det nye fine gatelyset forsvant 2.januar 2019
    Nygata 29
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Dette skal ha blitt utbedret 04.01.2019. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle