Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.12.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Strandpromenaden
  • Beskrivelse: 3 lampepunkter mørke på Strandpromenaden på Gjemselund er mørke. Regnet fra Gjemselund bru i retning Gjemselund stadion, gjekder dette lampepunkt nr. 8, 10 og 14 (eller 13). punkt nr 8 har vært mørkt i mange uker.
    Strandpromenaden
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle