Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utgårdsvegen 3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Utgårdsvegen 3
  • Beskrivelse: Gatebelysningen virker ikke
    Utgårdsvegen 3
  • Svar: Hei Utgårdsvegen er en privat veg og går ned til kraftverket. Vi har ikke kjennskap til at kommunen skal ha noe veglys etter denne vegen. Vi retter en forespørsel til Eidsiva Nett AS om de kan ha noe kjennskap og eventuelt noe ansvar for dette. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle