Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storvænna

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.12.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Storvænna
  • Beskrivelse: Svarte gatelykteri hele veien.
    Storvænna
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle