Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Barkvegen 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.11.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Barkvegen 14
  • Beskrivelse: Manglende gatelys, ute av funksjon i lengre tid.
    Barkvegen 14
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper å få utbederet dette så snart som mulig. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle