Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata / festningsgata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.11.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vollgata / festningsgata
  • Beskrivelse: Det er helt mørkt i krysset vollgata / festningsgata. Det hadde vært fint med litt lys til julemarkedet 01.12.18
    Vollgata / festningsgata
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Dette er blitt ordnet før julemarkedet 01.12. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle