Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.11.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vollgt
  • Beskrivelse: Er så mørkt så hadde vært bra å få ordnet gatelysene for alle som går å kjører.
    Vollgt
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Dette skal være utbedret pr. dato. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle