Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata 21

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.11.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vollgata 21
  • Beskrivelse: Hei. Vi ser at dette er meldt inn tidligere, men det er fortsatt ikke under behandling. Og fortsatt veldig mørkt... På forhånd takk for at dere ser på dette nå. Mvh Heidi Melgård
    Vollgata 21
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Dette skal være utbedret pr. dato. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle