Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sidselrudstien
  • Beskrivelse: Alle gatelys i Sidselrudstien slukket en ukes tid
    Sidselrudstien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Det skal lyse nå fra Øvre Badstuvegen og til Astridtunet. Fra Astridtunet og til ende er det fremdeles mørkt. Her er det en eller annen kabelfeil som dessverre viser seg å være vanskeløig å finne ut av. Men vi håper å få ordnet dette. Mvh Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle