Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2011
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tråstadvegen
  • Beskrivelse: Var i kontakt med dere i vinter ifht gatelysene nede på lekeplassen som ikke virker. Eidsiva var med dere på inspeksjon. Minner dere på saken sånn at det kan være i orden til vinteren igjen !
    Tråstadvegen
  • Svar: Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle