Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

skyrudvegen 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.06.2018
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: skyrudvegen 24
  • Beskrivelse: Ved avkjøring fra Fylkesveg 175 til Skyrudvegen( innkjøring til Skyrud sykehjem) hindrer vegetasjon sikten ved kryssing av vegen. Vegetasjon må fjernes i svingen.
    skyrudvegen 24
  • Svar: Hei! Både vegvesenet og kommunen vil gjennomført vegetasjonsrydding seinere i sommer. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle