Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.06.2018
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Lerkevegen
  • Beskrivelse: Er det mulig å male opp igjen stripene på overgangsfeltet ved innkjøringen til bokfinkvegen og ved innkjøringen til skolen? Mange barn bruker denne vegen som skoleveg.
    Lerkevegen
  • Svar: Hei! Mest sannsynlig får vi ikke gjort noe i år. Vi opplever ikke dette som akutt, og det er heller ikke et trafikksikkerhetstiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle