Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsfaret 31

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.06.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Langelandsfaret 31
  • Beskrivelse: Gatelys utenfor Langelandsfaret 31 er ute av drift. Har vært det en god stund.
    Langelandsfaret 31
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Dette er blitt meldt til Laje entreprenør, og vi håper at dette kan utbedres så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle