Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kryss Brandvalvegen-Rymovegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.06.2018
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Kryss Brandvalvegen-Rymovegen
  • Beskrivelse: Hei! Direkte falig å kjøre ut i Brandvalvegen fra Rymovegen, da sikten er minimal pga hekk.
    Kryss Brandvalvegen-Rymovegen
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle