Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr.asmodtsveg 7, 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.06.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dr.asmodtsveg 7, 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Lyktestolpe er i ferd med å falle ned, bikker mer og mer over til siden.
    Dr.asmodtsveg 7, 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Stolpen er en del skeiv. Vi vil holde den under ioppsikt og få rettet den opp når en del andre stolper må rettes opp. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle