Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sideveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.06.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sideveien
  • Beskrivelse: Ny monterte gatelys har ikke fungert på en stund
    Sideveien
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Dette er blitt meldt til Laje entreprenør, og vi håper at dette kan utbedres så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle